Również w piłce nożnej bez ciężkiej
pracy nie ma sukcesów.

~ Karlheinz Feldkamp

dla piłkarza


Heart&Head Football Management oferuje stworzenie optymalnego modelu rozwoju kariery dla młodego piłkarza w oparciu o najlepsze wzorce i własne doświadczenie. Szczególną uwagę poświecamy na prawną stronę zawieranych i przy naszej pomocy wynegocjowanych kontraktów piłkarskich .

Naszym celem jest wyszukiwanie i pomoc w szlifowaniu piłkarskich diamentów oraz otwieranie im drzwi do świata zawodowego futbolu. Drzwi (czytaj: transfer do wymarzonego klubu) otwieramy w sposób przemyślany i odpowiedzialny – tylko wtedy, kiedy jesteśmy w 100% pewni, że wspieramy rozwój przygotowanego przez nas na kolejny krok młodego sportowca.

Najtrudniejszym momentem kariery piłkarskiej w naszym kraju jest przejście z grupy juniorów do seniorów, a później osiągnięcie sukcesu w dorosłej piłce. Za dużo talentów w polskiej piłce marnuje się przez istniejący system szkolenia oraz krótkowzroczny sposób zarządzania i budowania zespołów klubowych.

Chcemy to zmieniać i pokazać, że można działać inaczej, widząc w młodych piłkarzach przede wszystkim ludzi , którym trzeba pomóc w profesjonalnej karierze sportowej Talent jest [wprawdzie niezbędnym, ale] tylko punktem wyjścia. To właściwie ukierunkowane serce i rozum poparte ciężką pracą stanowią o możliwości przejścia na wyższy poziom.

Nasi zawodnicy mogą liczyć na najwyższej klasy opiekę doradczą nie tylko jako czynni piłkarze: Heart&Head Football Management dobiera najlepszą dla konkretnego człowieka karierę pozasportową oraz ułatwia otworzenie własnego start-up’u po zakończeniu gry w piłkę.

I najważniejsze: drzwi do Heart&Head Football Management są zawsze otwarte. Chętnie rozmawiamy i wyjaśniamy jak według nas w optymalny sposób rozwinąć talent i pasję do piłki. Oraz do życia. Z Heart&Head przegrana nie wchodzi w grę.